WEB TASARIMI

Anasayfa /Hakkımızda

FEKANET HAKKINDA

FEKANET HAKKINDA

1999 Yılında Tanyel ÇAKIR tarafından kurulan web tasarımı ve internet reklamcılığı alanında DEHA bilişim teknolojileri ismiyle hizmet veren firmamız 2011 yılında FEKA GRUP bünyesine katılarak yoluna FEKANET olarak çok daha güçlü devam etmiştir.

Feka Grup gibi birçok alanda faliyet gösteren güçlü sermayeye ve bir o kadar da tecrübeye sahip bir kuruluşun parçası olarak günden güne daha emin adımlarla daha büyük projelere yürüyoruz.

1999 yılından buyana birçok projeye imza atmanın ve arkamızda tek mutsuz müşteri bırakmamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yüzleri gülen referanslarımız arasında yerinizi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

UNUTMAYIN HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Image
Image

KİMLERLE ÇALIŞABİLİRİZ

Web Tasarım , Web Yazılım , Seo çalışmaları konusunda seçici ve titiz davranıyoruz.Toplum ahlaki değerlerine aykırı olmayan Tüm Kurum ve Kuruluşların , Şahısların Web Tasarımı ve Reklam Taleplerine yanıt veriyoruz.

Çalışmalarımız öncesi sektörünüze ait rakip analizleri yaparak size rakiplerinizden çok daha üst seviye hizmet sunuyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞMIYORUZ

Toplum ahlaki değerlerine aykırı olan tasarım ve yazılım taleplerine dönüş yapmıyoruz. Bu tarz çalışmaların içinde yer almıyoruz.